LKS Tęcza Zręcin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Reklama

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
LKS Tęcza Zręcin - Huragan Zarzecze
LKS Moderówka - Wisłoka Nowy Żmigród
Gaudium Łężyny - OKS Markiewicza Krosno
Tempo Nienaszów - Burza Rogi
LKS Głowienka - Victoria Kobylany
Orzeł Lubla - Sobniów Jasło
Zamczysko Odrzykoń - Polonia Kopytowa
Czardasz Osiek Jasielski - Ostoja Kołaczyce

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 470, wczoraj: 534
ogółem: 105 120

statystyki szczegółowe

Transfery 2013 Lato

V Liga

 

Partyzant Targowiska

Przybyli:

Radosław Macnar - Nafta Jedlicze

Sebastian Okrajek - OKS Markiewicza

Grzegorz Jurczak - OKS Markiewicza

Zbigniew Mosoń - LKS Głowienka

Tomasz Kolasiński - LKS Głowienka

Patryk Sajdak - Wisłok Wiśniowa

Mateusz Gorzenik - Karpaty Krosno

Damian Albrycht - Cosmos Nowotaniec

Ubyli:

Kamil Pelczar - Iskra Iskrzynia

Mateusz Krawczyk - Cosmos Nowotaniec

Karol Dobrzański - Karpaty Krosno

Tomasz Pakiet - LKS Haczów

 

Nafta Jedlicze

Przybyli:

Marcin Włodarski - Karpaty Krosno

Mateusz Woźniak - Karpaty Krosno

Robert Kozubal - Karpaty Krosno

Dawid Korzeniowski - Karpaty Krosno

Michał Pelczar - GKS Wisłok Krościenko-Wyżne

Krystian Jucha - Karpaty Krosno(juniorzy)

Paweł Węgrzyn Karpaty Krosno(juniorzy)

Kamil Kijowski - Karpaty Krosno(juniorzy)

Ubyli:

Radosław Macnar - Partyzant Targowiska

Paweł Gawron - LKS Moderówka

Marcin Gołębiowski - JKS Jarosław

Przemysław Wyderka - LKS Moderówka

Wojciech Munia - Polonia Kopytowa

 

 

 

Wisłoka Nowy Żmigród

Przybyli:

Mateusz Bazan - Przełęcz Dukla

Konrad Cyran - Czarni Jasło

Karol Kmiecik - Zamczysko Mrukowa

Mirosław Fornal - Przełęcz II Dukla

Ubyli:

Rafał Szyndak - Huragan Zarzecze

Roland Kmiecik - Czarni Jasło

Edward Baciak - Zamczysko Mrukowa

Piotr Kutrzeba - Czardasz Osiek Jasielski

 

Orzeł Bieździedza

Przybyli:

Konrad Kukowski - Czarni Jasło

Jakub Szewczyk - Rzemieślnik Pilzno

Daniel Bachta - Nieplanka Niepla

Ubyli:

Paweł Kopeć - wyjazd za granicę

 

Iwonka Iwonicz

Przybyli:

Ubyli:

Tomasz Słowik - OKS Markiewicza

Artur Wierdak - Karpaty Krosno

 

LKS Skołyszyn

Przybyli:

Konrad Pintal - wznowił treningi

Adrian Wójcikiewicz - wznowił treningi

Ubyli:

Karol Matysik - Czarni Jasło

 

A KLASA

 

Orzeł Lubla

Przybyli:

Ubyli:

 

Kotwica Korczyna

Przybyli:

Bartosz Kędzierski - OKS Markiewicza

Robert Śmigiel - wznowił treningi

Konrad Gonet - Przełęcz Dukla

Michał Wojewoda - Staroniwa Rzeszów

Ubyli:

Andrzej Prajzner - koniec kariery

Paweł Wojtuń - Orlew Suchodół

Piotr Jabłoński - Rotar Węglówka

Ireneusz Długosz - Burza Rogi

 

Burza Rogi

Przybyli:

Wojciech Biały - LKS Głowienka

Hubert Knap - Victoria Dobieszyn

Ireneusz Długosz - Kotwica Korczyna

Ubyli:

Damian Ukleja - Iwełka Iwla

Adam Belcik - Iwełka Iwla

Kamil Zima - LKSLubatówka

Dariusz Knap - LKS Lubatówka

Mateusz Aszlar - Zorza Łęki Dukielskie

Łukasz Zając - OKS Markiewicza

 

LKS Głowienka

Przybyli:

Radosław Frydrych - Tęcza Zręcin

Adam Florczak - Karpaty Krosno(juniorzy)

Tomasz Wilk - Tęcza Zręcin

Konrad Guzik - wznowił treningi

Rafał Kubit - wznowił treningi

Kamil Drobek - wznowił treningi

Wojciech Guzik - Rędzinianka Wojaszówka

Piotr Drozd - Rędzinianka Wojaszówka

Łukasz Celny - OKS Markiewicza

Ubyli:

Mateusz Majkut - KS Szczepańcowa

Tomasz Kolasiński - Partyzant Targowsika

Mateusz Krupa - KS Szczepańcowa

Zbigniew Mosoń - Partyzant Targowiska

Tomasz Biały - Victoria Dobieszyn

Wojciech Biały - Burza Rogi

Kamil Delimat - Victoria Dobieszyn

Michał Krupa - KS Szczepańcowa

Artur Makoś - Victoria Dobieszyn

Bartłomiej Stanisławczyk - OKS Markiewicza

Andrzej Biały - Tęcza Zręcin

Daniel Dubis - kontuzja

Stanisław Borek - zrezygnował z gry

Kamil Wierniasz - kontuzja

 

Sparta Osobnica

Przybyli:

Ubyli:

 

Tempo Nienaszów

Przybyli:

Piotr Kosiek - Victoria Kobylany

Ubyli:

 

Gaudium Łężyny

Przybyli:

Sławomir Zegarowski - Czarni Jaslo

Bartosz Machowski - Dragon Nowy Glinik

Ubyli:

Przemysław Maciejczyk - Dragon Nowy Glinik

 

Ostoja Kołaczyce

Przybyli:

Sylwester Szarek- Wisłok Błażkowa

Sławomir Wojdyła - Liwocz Brzyska

Kamil Garbacik - Czarni Jasło - definitywny

Ubyli:

Oktawian Flis - Dragon Nowy Glinik

Dariusz Lesiak - Liwocz Brzyska

Artur Żuraw - Sobniów Jasło - definitywny

 

Huragan Zarzecze

Przybyli:

Wojciech Gustek - Liwocz Brzyska

Rafał Szyndak - Wisłoka Nowy Żmigród

Marcin Tutaj - Czarni Jasło

Wojciech Hazar - Partyzant Targowiska

Ubyli:

Andrzej Juszczyk - Dragon Nowy Glinik

Marcin Wietecha - Dragon Nowy Glinik

 

Polonia Kopytowa

Przybyli:

Łukasz Janas - Sparta Draganowa

Dariusz Paluch - Sparta Draganowa

Wojciech Munia - Nafta Jedlicze

Ubyli:

 

Orzeł Faliszówka

Przybyli:

Ubyli:

Maciej Marszał - Nafta Chorkówka

 

Victoria Kobylany

Przybyli:

Piotr Dziadosz - Zorza Łęki Dukielski

Dariusz Dziadosz - Zorza Łęki Dukielskie

Damian Świerk - Karpaty Krosno(juniorzy)

Damian Wierdak - Zorza Łęki Dukielskie

Ubyli:

Piotr Kosiek - Tempo Nienaszów

Daniel Czaja - Nafta Chorkówa

 

Sobniów Jasło

Przybyli:

Artur Żuraw - Ostoja Kołaczyce - definitywny

Grzegorz Mastaj - Zamczysko Mrukowa - definitywny

Ubyli:

 

OKS Markiewicza

Przybyli:

Rafał Bazantkiewicz - GKS Wisłok Krościenko-Wyżne

Tomasz Słowik - Iwonka Iwonicz

Bartłomiej Stanisławczyk - LKS Głowienka

Albert Dembiczak - Karpaty Krosno

Grzegorz Patla - niezrzeszony

Łukasz Zając - Burza Rogi

Ubyli:

Bartosz Kędzierski - Kotwica Korczyna

Grzegorz Jurczak - Partyzant Targowiska

Sebastian Okrajek - Partyzant Targowiska

Łukasz Celny - LKS Głowienka

 

Dragon Nowy Glinik

Przybyli:

Oktawian Flis - Ostoja Kołaczyce

Łukasz Marek - Czardasz Osiek Jasielski

Przemysław Maciejczyk - Gaudium Łężyny

Jakub Ryzner - Maraton Tarnowiec

Andrzej Juszczyk - Huragan Zarzecze

Marcin Wietecha - Huragan Zarzecze

Ubyli:

Krzysztof Żychowski - Dębowczanka Dębowiec

Bartosz Machowski - Gaudium Łężyny

 

Przełęcz II Dukla

Przybyli:

Piotr Majer - Beskid Równe

Ubyli:

Marcin Szucio - Beskid Równe

Mirosław Fornal - Wisłoka Nowy Żmigród

 

KLASA B

 

Victoria Dobieszyn

Przybyli:

Tomasz Biały - LKS Głowienka

Artur Makoś - LKS Głowienka

Bartosz Makoś - niezrzeszony

Arkadiusz Latkiewicz - Guzikówka Krosno

Sebastian Praisnar - Nafta Jedlicze

Kamil Delimat - LKS Głowienka

Bartosz Biernacki - Guzikówka Krosno

Piotr Kocur - Nafta Jedlicze(juniorzy)

Ubyli:

Bartosz Subik - Start Rymanów

Mateusz Ginalski - kontuzja

Przemysław Smolik - wyjazd za granicę

Hubert Knap - Burza Rogi

 

JKS Jasionów

Przybyli:

Olaf Płacho - LKS Wzdów

Przemyslaw Podlipski - Lotniarz Bezmiechowa

Błażej Kociuba - LKS Wzdów

Ubyli:

Dawid Niezgodzki - Iskra Przysietnica

Łukasz Wójcik - Brzozovia Brzozów

Mateusz Hebda - Tęcza Zręcin

Michał Hebda - LKS Trześniów

Patryk Sajdak - LKS Trześniów

Bartłomiej Zgłobicki - LKS Wzdów

Kamil Kwolek - LKS Wzdów

 

Guzikówka Krosno

Przybyli:

Ubyli:

Arkadiusz Latkiewicz - Victoria Dobieszyn

Bartosz Biernacki - Victoria Dobieszyn

 

Huragan Jasionka

Przybyli:

Piotyr Kulig - LKS Lubatowa

Ubyli:

 

Beskid Równe

Przybyli:

Marcin Szucio - Przełęcz II Dukla

Ubyli:

Piotr Majer - Przełęcz II Dukla

 

Florian Rymanów-Zdrój

Przybyli:

Jakub Literowicz - Start Rymanów(juniorzy)

Ubyli:

Damian Ziembicki - Jasiołka Jaśliska

Rafał Zelias - Beskid Posada Górna

Tomasz Kasperkowicz - Karpaty Krosno

Bogusław Klimkiewicz - Start Rymanów

 

 

Jasiołka Jaśliska

Przybyli:

Damian Ziembicki - Florian Rymanów-Zdrój

Ubyli:

 

LKS Lubatówka

Przybyli:

Dariuszn Knap - Burza Rogi

Kamil Zima - Burza Rogi

Wojciech Kochan - po kontuzji

Ubyli:

Tomasz Klimkiewicz - nie podjął treningów

Wojciech Klimkiewicz - nie podjął treningów

Krystian Folcik - kontuzja

Przemysław Borek - nie podjął treningów

 

Sokół Domaradz

Przybyli:

Ubyli:

Konrad Cypcar - Karpaty Klimkówka

 

Orzeł Milcza

Przybyli:

Ubyli:

 

Cisy Jabłonica-Polska

Przybyli:

Ubyli:

 

Zamczysko Odrzykoń

 

Przybyli:

Maciej Wołek - Karpaty Krosno(juniorzy)

Sławomir Krygowski - niezrzeszony

Ubyli:

 

Nafta Chorkówka

Przybyli:

Daniel Czaja - Victoria Kobylany

Maciej Marszał - Orzeł Faliszówka

Ubyli:

 

Nieplanka Niepla

Przybyli:

Artur Wilisowski - Orzeł Bieździedza-definitywny

Paweł Bieszczad - Jasiołka Szebnie-definitywny

Grzegorz Spiecha - Orzeł Bieździedza-definitywny

Piotr Wilisowski - niezrzeszony

Marcin Furtek - LKS Moderówka

Mariusz Rogala - Rędzinianka Wojaszówka

Ubyli:

Dawid Polar - Jasiołka Szebnie

Hubert Nowak - Jasiołka Szebnie

Mateusz Twaróg - Jasiołka Szebnie

Dariusz Leśniak - Jasiołka Szebnie

Daniel Bachta - Orzeł Bieździedza

 

Zorza 03 Łubienko

Przybyli:

Konrad Kwolek - Jasiołka Świerzowa

Ubyli:

 

Jasiołka Hańkówka-Brzyszczki

Przybyli:

Grzegorz Czajka - Dębowczanka Dębowiec

Ubyli:

Adam Juszczyk - LKS Moderówka

Seweryn Olbrot - LKS Brzezówka

 

Dębowczanka Dębowiec

Przybyli:

Krzysztof Żychowski - Dragon Nowy Glinik

Maciej Skiba - Czarni Jasło

Ubyli:

Krzysztof Szydło - Czarni Jasło

Mateusz Bobula - Czardasz Osiek Jasielski

Grzegorz Czajka - Jasiołka Hańkówka

 

LKS Czeluśnica

Przybyli:

Janusz Sokołowski (trener) - Dragon Nowy Glinik

Łukasz Styś - Maraton Tarnowiec

Sebastian Klocek - wznowił treningi

Mateusz Ligara - Czarni Jasło

Ubyli:

Mateusz Owiński - Huragan Zarzecze

Bartosz Bek - Jasiołka Szebnie

Mateusz Bigos - Jasiołka Szebnie

Grzegorz Garbacik - nie wznowił treningów

 

Sparta Draganowa

Przybyli:

Tomasz Mikosz - Tęcza Zręcin

Ubyli:

Łukasz Janas - Polonia Kopytowa

Dariusz Paluch - Polonia Kopytowa

 

Czardasz Osiek Jasielski

Przybyli:

Piotr Kutrzeba - Wisłoka Nowy Żmigród

Łukasz Kaszowicz - Zamczysko Mrukowa - definitywny

Dawid Socha - Zamczysko Mrukowa

Patryk Kostrząb - Czarni Jasło

Mateusz Bobula - Dębowczanka Dębowiec

Stanisław Mastej - wznowił treningi

Arkadiusz Urbaniec - wznowił treningi

Ubyli:

Damian Gajoski - Zamczysko Mrukowa - definitywny

Łukasz Marek - Dragon Nowy Glinik

Kamil Mastaj - Zamczysko Mrukowa

Tomasz Gałuszka - kontuzja

Rafał Starzec - kontuzja

Bartłomiej Bolek - kontuzja

 

Zorza Łęki Dukielskie

Przybyli:

Mateusz Aszlar - Burza Rogi

Ubyli:

Dariusz Dziadosz - Victoria Kobylany

Piotr Dziadosz - Victoria Kobylany

Damian Wierdak - Victoria Kobylany

 

Liwocz Brzyska

Przybyli:

Dariusz Lesiak - Ostoja Kołaczyce(juniorzy)

Paweł Czapla - Wisłok Błażkowa

Jakub Tobiasz - wznowił treningi

Krzysztof Kurowski - wznowił treningi

Ubyli:

Wojciech Gustek - Huragan Zarzecze

Sławomir Wojdyła - Ostoja Kołaczyce

 

Nowy Dwór Makowiska

Przybyli:

Ubyli:

 

LKS Moderówka

Przybyli:

Paweł Gawron - Nafta Jedlicze

Robert Rachwał - Karpaty Krosno

Dawid Częczek - Nafta Jedlicze

Adam Juszczyk - Jasiołka Hańkówka

Przemysław Wyderka - Nafta Jedlicze

Ubyli:

Marcin Furtek - Nieplanka Niepla

 

Zamczysko Mrukowa

Przybyli:

Edward Baciak - Wisłoka Nowy Żmigród

Kamil Mastaj - Czardasz Osiek Jasielski

Damian Gajoski - Czardasz Osiek Jasielski - definitywny

Ubyli:

Karol Kmiecik - Wisłoka Nowy Żmigród

Dawid Socha - Czardasz Osiek Jasielski

Łukasz Kaszowicz - Czardasz Osiek Jasielski - definitywny

 

Rędzinianka Wojaszówka

Przybyli:

Ubyli:

Wojciech Guzik - LKS Głowienka

Piotr Drozd - LKS Głowienka

Mariusz Rogala - Nieplanka Niepla

Rafał Zedler - Przełęcz Dukla

 

C KLASA

 

Jasiołka Świerzowa

Przybyli:

Artur Goleń - Tęcza Zręcin - definitywny

Arkadiusz Wilk - Karpaty Krosno(juniorzy) - definitywny

Ubyli:

Konrad Kwolek - Zorza 03 Łubienko

 

KS Szczepańcowa

Przybyli:

Mateusz Krupa - LKS Glowienka

Mateusz Majkut - LKS Głowienka

Michał Krupa - LKS Głowienka

Wojciech Żołna - Tęcza Zręcin

Ubyli:

 

Nafciarz Bóbrka

Przybyli:

Ubyli:

 

Błękitni Żeglce

Przybyli:

Przemysław Dubis - powrót po kontuzji

Norbert Delimata - wznowił treningi

Marcin Laskoś - wznowił treningi

Arkadiusz Frużyński - wznowił treningi

Michal Wilk - Tajfun Łubno

Jakub Sajdak - Tajfun Łubno

Ubyli:

 

 

Zródło: strony ligowców oraz wlasne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS Tęcza ZręcinHuragan Zarzecze
LKS Tęcza Zręcin   Huragan Zarzecze
2014-08-10, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nafciarz BóbrkaLKS Tęcza Zręcin
Nafciarz Bóbrka 0:1 LKS Tęcza Zręcin
2014-07-13, 17:00:00
Finał - 80 lecie Nafciarza
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Wyniki

Mecze sparingowe
Nafciarz Bóbrka 0:1 LKS Tęcza Zręcin

Kalendarium

24

07-2014

czwartek

25

07-2014

piątek

26

07-2014

sobota

27

07-2014

niedziela

28

07-2014

pon.

29

07-2014

wtorek

30

07-2014

środa

Najnowsza galeria

Sokół Domaradz 1-4 Tęcza Zręcin
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.