LKS Tęcza Zręcin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
LKS Tęcza Zręcin - Victoria Kobylany
Tempo Nienaszów - Wisłoka Nowy Żmigród
Czardasz Osiek Jasielski - LKS Moderówka
Orzeł Lubla - OKS Markiewicza Krosno
Zamczysko Odrzykoń - Burza Rogi
Huragan Zarzecze - Ostoja Kołaczyce
Polonia Kopytowa - Sobniów Jasło
LKS Głowienka - Gaudium Łężyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 73, wczoraj: 693
ogółem: 124 101

statystyki szczegółowe

Transfery 2013 Lato

V Liga

 

Partyzant Targowiska

Przybyli:

Radosław Macnar - Nafta Jedlicze

Sebastian Okrajek - OKS Markiewicza

Grzegorz Jurczak - OKS Markiewicza

Zbigniew Mosoń - LKS Głowienka

Tomasz Kolasiński - LKS Głowienka

Patryk Sajdak - Wisłok Wiśniowa

Mateusz Gorzenik - Karpaty Krosno

Damian Albrycht - Cosmos Nowotaniec

Ubyli:

Kamil Pelczar - Iskra Iskrzynia

Mateusz Krawczyk - Cosmos Nowotaniec

Karol Dobrzański - Karpaty Krosno

Tomasz Pakiet - LKS Haczów

 

Nafta Jedlicze

Przybyli:

Marcin Włodarski - Karpaty Krosno

Mateusz Woźniak - Karpaty Krosno

Robert Kozubal - Karpaty Krosno

Dawid Korzeniowski - Karpaty Krosno

Michał Pelczar - GKS Wisłok Krościenko-Wyżne

Krystian Jucha - Karpaty Krosno(juniorzy)

Paweł Węgrzyn Karpaty Krosno(juniorzy)

Kamil Kijowski - Karpaty Krosno(juniorzy)

Ubyli:

Radosław Macnar - Partyzant Targowiska

Paweł Gawron - LKS Moderówka

Marcin Gołębiowski - JKS Jarosław

Przemysław Wyderka - LKS Moderówka

Wojciech Munia - Polonia Kopytowa

 

 

 

Wisłoka Nowy Żmigród

Przybyli:

Mateusz Bazan - Przełęcz Dukla

Konrad Cyran - Czarni Jasło

Karol Kmiecik - Zamczysko Mrukowa

Mirosław Fornal - Przełęcz II Dukla

Ubyli:

Rafał Szyndak - Huragan Zarzecze

Roland Kmiecik - Czarni Jasło

Edward Baciak - Zamczysko Mrukowa

Piotr Kutrzeba - Czardasz Osiek Jasielski

 

Orzeł Bieździedza

Przybyli:

Konrad Kukowski - Czarni Jasło

Jakub Szewczyk - Rzemieślnik Pilzno

Daniel Bachta - Nieplanka Niepla

Ubyli:

Paweł Kopeć - wyjazd za granicę

 

Iwonka Iwonicz

Przybyli:

Ubyli:

Tomasz Słowik - OKS Markiewicza

Artur Wierdak - Karpaty Krosno

 

LKS Skołyszyn

Przybyli:

Konrad Pintal - wznowił treningi

Adrian Wójcikiewicz - wznowił treningi

Ubyli:

Karol Matysik - Czarni Jasło

 

A KLASA

 

Orzeł Lubla

Przybyli:

Ubyli:

 

Kotwica Korczyna

Przybyli:

Bartosz Kędzierski - OKS Markiewicza

Robert Śmigiel - wznowił treningi

Konrad Gonet - Przełęcz Dukla

Michał Wojewoda - Staroniwa Rzeszów

Ubyli:

Andrzej Prajzner - koniec kariery

Paweł Wojtuń - Orlew Suchodół

Piotr Jabłoński - Rotar Węglówka

Ireneusz Długosz - Burza Rogi

 

Burza Rogi

Przybyli:

Wojciech Biały - LKS Głowienka

Hubert Knap - Victoria Dobieszyn

Ireneusz Długosz - Kotwica Korczyna

Ubyli:

Damian Ukleja - Iwełka Iwla

Adam Belcik - Iwełka Iwla

Kamil Zima - LKSLubatówka

Dariusz Knap - LKS Lubatówka

Mateusz Aszlar - Zorza Łęki Dukielskie

Łukasz Zając - OKS Markiewicza

 

LKS Głowienka

Przybyli:

Radosław Frydrych - Tęcza Zręcin

Adam Florczak - Karpaty Krosno(juniorzy)

Tomasz Wilk - Tęcza Zręcin

Konrad Guzik - wznowił treningi

Rafał Kubit - wznowił treningi

Kamil Drobek - wznowił treningi

Wojciech Guzik - Rędzinianka Wojaszówka

Piotr Drozd - Rędzinianka Wojaszówka

Łukasz Celny - OKS Markiewicza

Ubyli:

Mateusz Majkut - KS Szczepańcowa

Tomasz Kolasiński - Partyzant Targowsika

Mateusz Krupa - KS Szczepańcowa

Zbigniew Mosoń - Partyzant Targowiska

Tomasz Biały - Victoria Dobieszyn

Wojciech Biały - Burza Rogi

Kamil Delimat - Victoria Dobieszyn

Michał Krupa - KS Szczepańcowa

Artur Makoś - Victoria Dobieszyn

Bartłomiej Stanisławczyk - OKS Markiewicza

Andrzej Biały - Tęcza Zręcin

Daniel Dubis - kontuzja

Stanisław Borek - zrezygnował z gry

Kamil Wierniasz - kontuzja

 

Sparta Osobnica

Przybyli:

Ubyli:

 

Tempo Nienaszów

Przybyli:

Piotr Kosiek - Victoria Kobylany

Ubyli:

 

Gaudium Łężyny

Przybyli:

Sławomir Zegarowski - Czarni Jaslo

Bartosz Machowski - Dragon Nowy Glinik

Ubyli:

Przemysław Maciejczyk - Dragon Nowy Glinik

 

Ostoja Kołaczyce

Przybyli:

Sylwester Szarek- Wisłok Błażkowa

Sławomir Wojdyła - Liwocz Brzyska

Kamil Garbacik - Czarni Jasło - definitywny

Ubyli:

Oktawian Flis - Dragon Nowy Glinik

Dariusz Lesiak - Liwocz Brzyska

Artur Żuraw - Sobniów Jasło - definitywny

 

Huragan Zarzecze

Przybyli:

Wojciech Gustek - Liwocz Brzyska

Rafał Szyndak - Wisłoka Nowy Żmigród

Marcin Tutaj - Czarni Jasło

Wojciech Hazar - Partyzant Targowiska

Ubyli:

Andrzej Juszczyk - Dragon Nowy Glinik

Marcin Wietecha - Dragon Nowy Glinik

 

Polonia Kopytowa

Przybyli:

Łukasz Janas - Sparta Draganowa

Dariusz Paluch - Sparta Draganowa

Wojciech Munia - Nafta Jedlicze

Ubyli:

 

Orzeł Faliszówka

Przybyli:

Ubyli:

Maciej Marszał - Nafta Chorkówka

 

Victoria Kobylany

Przybyli:

Piotr Dziadosz - Zorza Łęki Dukielski

Dariusz Dziadosz - Zorza Łęki Dukielskie

Damian Świerk - Karpaty Krosno(juniorzy)

Damian Wierdak - Zorza Łęki Dukielskie

Ubyli:

Piotr Kosiek - Tempo Nienaszów

Daniel Czaja - Nafta Chorkówa

 

Sobniów Jasło

Przybyli:

Artur Żuraw - Ostoja Kołaczyce - definitywny

Grzegorz Mastaj - Zamczysko Mrukowa - definitywny

Ubyli:

 

OKS Markiewicza

Przybyli:

Rafał Bazantkiewicz - GKS Wisłok Krościenko-Wyżne

Tomasz Słowik - Iwonka Iwonicz

Bartłomiej Stanisławczyk - LKS Głowienka

Albert Dembiczak - Karpaty Krosno

Grzegorz Patla - niezrzeszony

Łukasz Zając - Burza Rogi

Ubyli:

Bartosz Kędzierski - Kotwica Korczyna

Grzegorz Jurczak - Partyzant Targowiska

Sebastian Okrajek - Partyzant Targowiska

Łukasz Celny - LKS Głowienka

 

Dragon Nowy Glinik

Przybyli:

Oktawian Flis - Ostoja Kołaczyce

Łukasz Marek - Czardasz Osiek Jasielski

Przemysław Maciejczyk - Gaudium Łężyny

Jakub Ryzner - Maraton Tarnowiec

Andrzej Juszczyk - Huragan Zarzecze

Marcin Wietecha - Huragan Zarzecze

Ubyli:

Krzysztof Żychowski - Dębowczanka Dębowiec

Bartosz Machowski - Gaudium Łężyny

 

Przełęcz II Dukla

Przybyli:

Piotr Majer - Beskid Równe

Ubyli:

Marcin Szucio - Beskid Równe

Mirosław Fornal - Wisłoka Nowy Żmigród

 

KLASA B

 

Victoria Dobieszyn

Przybyli:

Tomasz Biały - LKS Głowienka

Artur Makoś - LKS Głowienka

Bartosz Makoś - niezrzeszony

Arkadiusz Latkiewicz - Guzikówka Krosno

Sebastian Praisnar - Nafta Jedlicze

Kamil Delimat - LKS Głowienka

Bartosz Biernacki - Guzikówka Krosno

Piotr Kocur - Nafta Jedlicze(juniorzy)

Ubyli:

Bartosz Subik - Start Rymanów

Mateusz Ginalski - kontuzja

Przemysław Smolik - wyjazd za granicę

Hubert Knap - Burza Rogi

 

JKS Jasionów

Przybyli:

Olaf Płacho - LKS Wzdów

Przemyslaw Podlipski - Lotniarz Bezmiechowa

Błażej Kociuba - LKS Wzdów

Ubyli:

Dawid Niezgodzki - Iskra Przysietnica

Łukasz Wójcik - Brzozovia Brzozów

Mateusz Hebda - Tęcza Zręcin

Michał Hebda - LKS Trześniów

Patryk Sajdak - LKS Trześniów

Bartłomiej Zgłobicki - LKS Wzdów

Kamil Kwolek - LKS Wzdów

 

Guzikówka Krosno

Przybyli:

Ubyli:

Arkadiusz Latkiewicz - Victoria Dobieszyn

Bartosz Biernacki - Victoria Dobieszyn

 

Huragan Jasionka

Przybyli:

Piotyr Kulig - LKS Lubatowa

Ubyli:

 

Beskid Równe

Przybyli:

Marcin Szucio - Przełęcz II Dukla

Ubyli:

Piotr Majer - Przełęcz II Dukla

 

Florian Rymanów-Zdrój

Przybyli:

Jakub Literowicz - Start Rymanów(juniorzy)

Ubyli:

Damian Ziembicki - Jasiołka Jaśliska

Rafał Zelias - Beskid Posada Górna

Tomasz Kasperkowicz - Karpaty Krosno

Bogusław Klimkiewicz - Start Rymanów

 

 

Jasiołka Jaśliska

Przybyli:

Damian Ziembicki - Florian Rymanów-Zdrój

Ubyli:

 

LKS Lubatówka

Przybyli:

Dariuszn Knap - Burza Rogi

Kamil Zima - Burza Rogi

Wojciech Kochan - po kontuzji

Ubyli:

Tomasz Klimkiewicz - nie podjął treningów

Wojciech Klimkiewicz - nie podjął treningów

Krystian Folcik - kontuzja

Przemysław Borek - nie podjął treningów

 

Sokół Domaradz

Przybyli:

Ubyli:

Konrad Cypcar - Karpaty Klimkówka

 

Orzeł Milcza

Przybyli:

Ubyli:

 

Cisy Jabłonica-Polska

Przybyli:

Ubyli:

 

Zamczysko Odrzykoń

 

Przybyli:

Maciej Wołek - Karpaty Krosno(juniorzy)

Sławomir Krygowski - niezrzeszony

Ubyli:

 

Nafta Chorkówka

Przybyli:

Daniel Czaja - Victoria Kobylany

Maciej Marszał - Orzeł Faliszówka

Ubyli:

 

Nieplanka Niepla

Przybyli:

Artur Wilisowski - Orzeł Bieździedza-definitywny

Paweł Bieszczad - Jasiołka Szebnie-definitywny

Grzegorz Spiecha - Orzeł Bieździedza-definitywny

Piotr Wilisowski - niezrzeszony

Marcin Furtek - LKS Moderówka

Mariusz Rogala - Rędzinianka Wojaszówka

Ubyli:

Dawid Polar - Jasiołka Szebnie

Hubert Nowak - Jasiołka Szebnie

Mateusz Twaróg - Jasiołka Szebnie

Dariusz Leśniak - Jasiołka Szebnie

Daniel Bachta - Orzeł Bieździedza

 

Zorza 03 Łubienko

Przybyli:

Konrad Kwolek - Jasiołka Świerzowa

Ubyli:

 

Jasiołka Hańkówka-Brzyszczki

Przybyli:

Grzegorz Czajka - Dębowczanka Dębowiec

Ubyli:

Adam Juszczyk - LKS Moderówka

Seweryn Olbrot - LKS Brzezówka

 

Dębowczanka Dębowiec

Przybyli:

Krzysztof Żychowski - Dragon Nowy Glinik

Maciej Skiba - Czarni Jasło

Ubyli:

Krzysztof Szydło - Czarni Jasło

Mateusz Bobula - Czardasz Osiek Jasielski

Grzegorz Czajka - Jasiołka Hańkówka

 

LKS Czeluśnica

Przybyli:

Janusz Sokołowski (trener) - Dragon Nowy Glinik

Łukasz Styś - Maraton Tarnowiec

Sebastian Klocek - wznowił treningi

Mateusz Ligara - Czarni Jasło

Ubyli:

Mateusz Owiński - Huragan Zarzecze

Bartosz Bek - Jasiołka Szebnie

Mateusz Bigos - Jasiołka Szebnie

Grzegorz Garbacik - nie wznowił treningów

 

Sparta Draganowa

Przybyli:

Tomasz Mikosz - Tęcza Zręcin

Ubyli:

Łukasz Janas - Polonia Kopytowa

Dariusz Paluch - Polonia Kopytowa

 

Czardasz Osiek Jasielski

Przybyli:

Piotr Kutrzeba - Wisłoka Nowy Żmigród

Łukasz Kaszowicz - Zamczysko Mrukowa - definitywny

Dawid Socha - Zamczysko Mrukowa

Patryk Kostrząb - Czarni Jasło

Mateusz Bobula - Dębowczanka Dębowiec

Stanisław Mastej - wznowił treningi

Arkadiusz Urbaniec - wznowił treningi

Ubyli:

Damian Gajoski - Zamczysko Mrukowa - definitywny

Łukasz Marek - Dragon Nowy Glinik

Kamil Mastaj - Zamczysko Mrukowa

Tomasz Gałuszka - kontuzja

Rafał Starzec - kontuzja

Bartłomiej Bolek - kontuzja

 

Zorza Łęki Dukielskie

Przybyli:

Mateusz Aszlar - Burza Rogi

Ubyli:

Dariusz Dziadosz - Victoria Kobylany

Piotr Dziadosz - Victoria Kobylany

Damian Wierdak - Victoria Kobylany

 

Liwocz Brzyska

Przybyli:

Dariusz Lesiak - Ostoja Kołaczyce(juniorzy)

Paweł Czapla - Wisłok Błażkowa

Jakub Tobiasz - wznowił treningi

Krzysztof Kurowski - wznowił treningi

Ubyli:

Wojciech Gustek - Huragan Zarzecze

Sławomir Wojdyła - Ostoja Kołaczyce

 

Nowy Dwór Makowiska

Przybyli:

Ubyli:

 

LKS Moderówka

Przybyli:

Paweł Gawron - Nafta Jedlicze

Robert Rachwał - Karpaty Krosno

Dawid Częczek - Nafta Jedlicze

Adam Juszczyk - Jasiołka Hańkówka

Przemysław Wyderka - Nafta Jedlicze

Ubyli:

Marcin Furtek - Nieplanka Niepla

 

Zamczysko Mrukowa

Przybyli:

Edward Baciak - Wisłoka Nowy Żmigród

Kamil Mastaj - Czardasz Osiek Jasielski

Damian Gajoski - Czardasz Osiek Jasielski - definitywny

Ubyli:

Karol Kmiecik - Wisłoka Nowy Żmigród

Dawid Socha - Czardasz Osiek Jasielski

Łukasz Kaszowicz - Czardasz Osiek Jasielski - definitywny

 

Rędzinianka Wojaszówka

Przybyli:

Ubyli:

Wojciech Guzik - LKS Głowienka

Piotr Drozd - LKS Głowienka

Mariusz Rogala - Nieplanka Niepla

Rafał Zedler - Przełęcz Dukla

 

C KLASA

 

Jasiołka Świerzowa

Przybyli:

Artur Goleń - Tęcza Zręcin - definitywny

Arkadiusz Wilk - Karpaty Krosno(juniorzy) - definitywny

Ubyli:

Konrad Kwolek - Zorza 03 Łubienko

 

KS Szczepańcowa

Przybyli:

Mateusz Krupa - LKS Glowienka

Mateusz Majkut - LKS Głowienka

Michał Krupa - LKS Głowienka

Wojciech Żołna - Tęcza Zręcin

Ubyli:

 

Nafciarz Bóbrka

Przybyli:

Ubyli:

 

Błękitni Żeglce

Przybyli:

Przemysław Dubis - powrót po kontuzji

Norbert Delimata - wznowił treningi

Marcin Laskoś - wznowił treningi

Arkadiusz Frużyński - wznowił treningi

Michal Wilk - Tajfun Łubno

Jakub Sajdak - Tajfun Łubno

Ubyli:

 

 

Zródło: strony ligowców oraz wlasne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS Tęcza ZręcinVictoria Kobylany
LKS Tęcza Zręcin   Victoria Kobylany
2014-08-31, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Ostoja KołaczyceLKS Tęcza Zręcin
Ostoja Kołaczyce 1:5 LKS Tęcza Zręcin
2014-08-24, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Ostoja Kołaczyce 1:5 LKS Tęcza Zręcin
Wisłoka Nowy Żmigród 5:3 Polonia Kopytowa
Sobniów Jasło Huragan Zarzecze
Victoria Kobylany 1:2 Zamczysko Odrzykoń
Burza Rogi 4:0 Orzeł Lubla
OKS Markiewicza Krosno 8:1 Czardasz Osiek Jasielski
LKS Moderówka 4:0 LKS Głowienka
Gaudium Łężyny 1:1 Tempo Nienaszów

Kalendarium

30

08-2014

sobota

31

08-2014

niedziela

LKS Tęcza Zręcin - Victoria Kobylany - 13:00

01

09-2014

pon.

02

09-2014

wtorek

03

09-2014

środa

04

09-2014

czwartek

05

09-2014

piątek

Najnowsza galeria

Sokół Domaradz 1-4 Tęcza Zręcin
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Bombel4 60
2. kibicow19 60
3. Sebek06 57
4. Kondik95 54
5. szalom2 42
6. more27 39
7. Ziko1991 27
8. drankak 12