Weekend z OKS-em

• autor: Tęczowiec, 2014-09-11 13:43

O ostatniej, bolesnej porażce w Rogach z Burzą 1-4 czas zapomnieć i przed nami w zbliżającą się niedzielę kolejna walka o ligowe  punkty. W ramach VII kolejki nasza drużyna na własnym stadionie, na którym nie poniosła porażki od 16 spotkań zmierzy się z jedną z mocniejszych drużyn w tej lidze - OKS-em Markiewicza Krosno. Niedzielny rywal aktualnie znajduje się wyżej w tabeli niż Tęcza ale tylko o lepszy stosunek bramkowy. W ostatniej kolejce zawodnicy z Krosna pewnie pokonali u siebie Zamczysko Odrzykoń 3-1. Jeśli chodzi o sytuacje kadrową naszych przeciwników to za czerwoną kartę będzie pauzował bramkarz Krystian Jucha, jego miejsce prawdopodobnie zajmie nie dawno pozyskany były golkiper Karpat Krosno - Marcin Such. Dodatkowo w ekipie Pawła Jędrzejczyka zabraknie kontuzjowanych Sebastiana Okrajka i Grzegorza Jurczaka. W naszej drużynie natomiast sytuacja będzie wyglądać o wiele lepiej niż w ostatnim meczu w Rogach. Do gry wracają Damian Pasterkiewicz, Bartosz Waliszko oraz Artur Goleń. Za czerwoną kartkę jeden mecz przerwy będzie musiał mieć Tomasz Biały a jego miejsce zajmie Przemek Szymbara, który zaliczył udane spotkanie w derbowym spotkaniu z Victorią Kobylany. Nadal kontuzję leczy Damian Żołna. W ostatnich spotkaniach z drużyną OKS-u odnieśliśmy dwie porażki wygrywając w Zręcinie po bramkach Konrada Dranki i Damiana Wąchały 2-1. W Krośnie natomiast padł wynik 4-2 dla żółto-niebieskich a bramki w tamtym meczu zdobywali: Adrian Limberger x2, Konrad Dranka i Nikodem Sikora. Naszą drużynę czeka bardzo ciężki pojedynek. Barwy biało-zielonych reprezentuje wielu zawodników, którzy w przeszłości  reprezentowali barwy Karpat Krosno w wyższych ligach : Marcin Such, Sebastian Meier, Artur Bożek, Albert Dembiczak, Jakub Pietraszewski czy Damian Honkisz. Nazwiska te sprawiają, że faworytem niedzielnego spotkania jest drużyna z Krosna ale mamy nadzieję, że Tęczowcy będą kontynuować udaną passę na własnym stadionie i sprawią niespodziankę zdobywając jakiekolwiek punkty. Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na niedzielny pojedynek, który rozpocznie się o godzinie 15.00 !

Dzień wcześniej bo w sobotę idący jak burza juniorzy i trampkarze Tęczy Zręcin również zagrają spotkania ligowe z drużyną OKS-u Markiewicza. Obydwa spotkania zostaną rozegrane w Krośnie (ul.Bursaki). Juniorzy swój mecz rozpoczną o 11.00, natomiast trampkarze o 13.00. Zapraszamy !