2-1 ? 90+2'

Tęcza: Przemysław Szymbara - Dominik Gromek, Nikodem Wierdak, Bogdan Kozioł (Daniel Guzik 30'), Daniel Suszek - Kuba Zuzak, Dominik Wityński, Kuba Prętnik, Jarosław Pełdiak - Igor Bracławicz, Kuba Gydziak.

Widzów: ok 50

Żółte kartki: Dominik Gromek, Kuba Prętnik, Dominik Wityński.

W V kolejce obecnego sezonu do Zręcina przyjechała nie pokonana jak do tej pory drużyna juniorów Lubatówki. Od początku osiągnęła przewagę i już w pierwszych 15 minutach zawodnicy gości dwukrotnie obijali słupek bramki Szymbary. Odpowiedź Tęczy była zabójcza kiedy to po wrzutce z wolnego Kuby Zuzaka , Pełdiak zgrywa do Bracławicza a ten głową pakuje piłkę do siatki. Od tego momentu gra się wyrównana i Tęcza mogła prowadzić wyżej ale minimalnie niecelne strzały oddawali Pełdiak i Wityński. W 37 minucie składną akcję naszych juniorów kończy Pełdiak uderzeniem z woleja z 16 metrów podwyższając wynik. Druga połowa to atak za atakiem gości i groźne kontry naszych. W bramce po raz kolejny kapitalnie spisywał się Szymabra który obronił cztery stuprocentowe sytuacje. Dla Tęczy okazję mieli : Pełdiak - uderzenie z 16 metrów w poprzeczkę, Kuba Zuzak - piłka wybita z linii bramkowej, Kuba Prętnik - obrona bramkarza na rzut rożny, Kuba Gydziak - dwukrotnie broi bramkarz. Honorowe trafienie goście zdobyli w doliczonym czasie gry i chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Dzięki tej wygranej juniorzy Tęczy Zręcin po raz pierwszy w tym sezonie wskakują na pozycję lidera.

Tęcza Zręcin 17-0 LKS Lubatówka

Bramki: Kacper Boruta 3', 13', 16', 23', 45', Michał Zuzak 5', Kamil Majchrowicz 15', Dawid Jaskółka 28', 43', Arek Adamczyk 34', Michał Bernacki 38', Arek Borek 39', Mateusz Akslar 41', samobój 44', Daniel Prętnik 48', Karol Filip 49', Maciej Kisser 52'.

Tęcza: Michał Bernacki - Dawid Jaskółka (Łukasz Wiklowski 50'), Maciej Kisser, Arek Adamczyk, Daniel Prętnik - Arek Borek (Michał Wiklowski 45'), Karol Filip, Kamil Majchrowicz, Kacper Boruta - Michał Zuzak, Rafał Zuzak (Mateusz Akslar 36'),

Kolejne zwycięstwo odnieśli trampkarze. Tym razem rozgromili trampkarzy Lubatówki aż 17-0 . Mecz nie został dokończony gdyż drużyna gości zrezygnowała z gry w 53 minucie...

LKS Głowienka 1-2 Beskid Równe

Jasiołka Świerzowa 3-0 LKS Lubatowa

Guzikówka Krosno 3-3 Burza Rogi

Zorza Łęki Dukielskie 8-0 OKS Markiewicza

1. Tęcza Zręcin 15 pkt. 41-2

2. Zorza Łęki Dukielskie 12 pkt. 25-5

3. Beskid Równe 9 pkt. 7-3

4. Guzikówka Krosno 7 pkt. 20-15