Ostatnia kolejka - Wisłoka Nowy Żmigród

• autor: Tęczowiec, 2014-11-07 10:34

Już w nadchodzącą sobotę Tęcza Zręcin rozegra ostatnie spotkanie rundy jesiennej. Aktualnie nasza drużyna po XIV kolejkach zajmuje 3 miejsce w tabeli ze stratą tylko dwóch punktów do miejsca premiowanego awansem! Chyba mało który z kibiców spodziewał się takie wyniku po awansie z B klasy a mogło być jeszcze lepiej gdyby nie pechowo potracone punkty z Gaudium Łężyny lub Tempem Nienaszów. Ale teraz zejdźmy na ziemie i o tym co jutro. Do Zręcina przyjeżdża doświadczona  drużyna z Nowego Żmigrodu, która w ubiegłym sezonie występowała na boiskach klasy okręgowej. Do X kolejki wszystko szło po myśli podopiecznych Radosława Krajcewicza, jednak od porażki z Victorią Kobylany 0-2 na własnym stadionie Wisłoka przegrała 5 spotkań z rzędu i w tabeli spadła na 7 miejsce. W poprzednich kolejkach gracze Wisłoki musieli uznać wyższość : OKS-u Markiewicza 3-4, Zamczyska Odrzykoń 1-2, Burzy Rogi 2-4, Orła Lubli 1-4 i wcześniej wspomnianej Victroii. Nasza drużyna złapała wiatr w żagle i po przegranej z Gaudium 4-5, następny mecz zremisowała w Nienaszowie 4-4 a w następnych czterech kolejkach zdobyła komplet, 12 punktów. Nasza drużyna okazała się lepsza od Głowienki 5-0, Czardasza 1-0, Orła 3-1 i Zamczyska 3-1 z którym rywalizowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Teraz co do sytuacji kadrowej. Przez całą rundę było z tym różnie gdyż było wiele kontuzji i innych spraw. Od kilku kolejek trener Biały może skorzystać z prawie wszystkich zawodników i widać efekty na boisku. Podobnie będzie w sobotnim meczu z Wisłoką gdyż zabraknie jedynie kontuzjowanego Damiana Żołny i Tomasza Woźniaka. Czeka nas na pewno ciężkie, emocjonujące i ciekawe widowisko ! Spotkanie zostanie rozegrane dzień wcześniej niż planowano, czyli w sobotę o godzinie 14.00. Zapraszamy !!!