statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejne zwycięstwo Trampkarzy, pauza juniorów

• autor: Tęczowiec, 2015-04-27 10:05

Guzikówka Krosno 1-6 Tęcza Zręcin 0-1 Kuba Prętnik 21' 0-2 Kuba Prętnik 38' 0-3 Kuba Prętnik 40' 0-4 Kuba Prętnik 47' 1-4 Mateusz Jamróg 55' 1-5 Kacper Boruta 63' 1-6 samobójcza 70' Guzikówka: Dawid Wróbel - Bartek Gołąb (46' Michał Sabatowski), Rafał Kukosz, Marc Ruiz Trillo, Mateusz Woźniak, Mateusz Jamróg, Kamil Telma, Dominik Dudziński(50' Karolina Hryceńko), Filip Dubis(50' Marcin Pelczar), Wiktor Wróbel, Filip Paszek(65' Kuba Kustroń). Tęcza: 1. Patryk Dobrzański - 15.Gabryś Żenczakowski, 2.Maciej Kisser, 4.Nikodem Wierdak, 9.Arkadiusz Adamczyk - 10.Kacper Boruta, 14.Kamil Majchrowicz (13.Rafał Zuzak 50'), 5.Karol Filip, 8.Kuna Prętnik, 16.Grzegorz Wityński (17.Dawid Jaskółka 36') - 11.Michał Zuzak.
więcej w rozwinięciu

Tęcza w tym spotkaniu była faworytem ale musiała zagrać na 100% gdyż przewaga nad drugą Zorzą wynosiła zaledwie 3 punkty. Po raz kolejny zabrakło bramkarza M.Bernackiego, którego zastąpił podobnie jak przed tygodniem Dobrzański. I to właśnie nasz młody golkiper, który bronił swój drugi mecz w barwach naszej drużyny pięknie interweniuje w 13 minucie ratując nasz zespół. Chwilę później piłkę z linii bramkowej wybił Kisser. Im dłużej trwał mecz tym większa przewagę osiągała Tęcza. Najpierw doskonałych okazji nie wykorzystali M.Zuzak i G.Wityński a później bramkarz Guzikówki parował piłki na róg po uderzeniach Prętnika, Kissera i Boruty. W 21 minucie po wrzutce w pole karne piłkę przyjmuje Prętnik i uderzeniem po długim rogu nie daje szans bramkarzowi. Druga połowa to już dominacja Tęczy, która zdobywała kolejne bramki. W 11 minut 3 trawienia dokłada Kuba Prętnik po składnych akcjach naszej drużyny. W 55 minucie honorowe trafienie uzyskują gospodarze po uderzeniu z rzutu wolnego. W 63 minucie swoje trafienie dokłada Boruta dobijając strzał M.Zuzaka. W ostatniej minucie po mocnej wrzutce w pole bramkowej piłkę do własnej bramki pakuje obrońca z Krosna. Po tym zwycięstwie Tęcza odskakuje drugiej w tabeli Zorzy już na 5 pkt. która wczoraj bezbramkowo zremisowała z Lubatową. W pozostałych spotkaniach: LKS Głowienka 8-1 LKS Lubatówka Beskid Równe 5-0 Burza Rogi Zorza Łęki Dukielskie 0-0 LKS Lubatowa Jasiołka Swierzowa - OKS Markiewicza Juniorzy: Jasiołka Świerzowa 2-5 OKS Markiewicza LKS Głowienka 2-8 LKS Lubatówka Beskid Równe 3-1 Burza Rogi Zorza Łęki Dukielskie 0-1 LKS Lubatowa Pauza: Tęcza Zręcin