Majówka w Zręcinie!!

• autor: Tęczowiec, 2015-04-30 09:20

W tegoroczną majówkę zapraszamy na stadion w Zręcinie. Co prawda nie będzie żadnych hucznych atrakcji rollercoasterów, występów gwiazd na wielkiej estradzie czy tańców do białego rana (chociaż?), ale będą dwa piłkarskie święta, na które już dziś wszystkich sympatyków lokalnej piłki i tych co nie mają o niej zielonego pojęcia zapraszamy serdecznie. 1 maja drugie z rzędu derby gminy Chorkówka mecz z Polonią Kopytowa i 3 maja z Burzą Rogi.

Decyzją OZPN w Krośnie zaległe spotkanie, które pierwotnie miało się odbyć 4 kwietnia, z Polonią Kopytowa zagramy 1 maja dzień przerwy i kolejny mecz z Burzą Rogi 3 maja. Tempo niczym w Barclays Premier League, kto by pomyślał, że dojdzie do takiego porównania.

Mecz z Polonią Kopytowa zagramy w piątek o godz. 11:00 w Zręcinie. Polonia wyraźnie zawodzi w tej rundzie i nie zdobyli jeszcze punktu, ale w takim meczu jaki czeka nas 1 maja forma naszych rywali jest najmniej ważna. Są co najmniej trzy powody, dla których nie ma co sugerować się statystykami. Po pierwsze jest to mecz derbowy, po drugie każda passa kiedyś się kończy, a po trzecie Polonia niebezpiecznie spada w tabeli i punkty są jej bardzo potrzebne. Na pewno przyjadą zmotywowani i głodni zwycięstwa. W Tęczy atmosfera dobra, co prawda po dwóch ostatnich meczach mogliśmy mieć 6 pkt. , ale z remisów też możemy być zadowoleni. Na szczęście po meczu z Victorią nie mamy w kadrze kontuzji ani też nikt nie pauzuje. Wciąż liczymy na pomoc ze strony juniorów, którzy mogą poszerzyć kadrę, która jest bardzo wąska. W drużynie naszego piątkowego rywala na pewno zabraknie, pauzującego za nadmiar żółtych kartek, P. Tłuściaka. Ostatnie spotkanie po między tymi ekipami skończyło się wygraną Polonii 2:0, ogólnie rzecz biorąc ta drużyna żółto - niebieskim wyraźnie nie leży. W ostatnich 7 spotkaniach wygraliśmy zaledwie 2.  Na pewno zapowiadają się ciekawe zawody, w tych meczach emocji nigdy nie brakowało. Zapraszamy, stadion w Zręcinie, Piątek godz. 11:00.

Dzień przerwy dla zawodników i kibiców i czeka nas kolejny mecz tym razem z Burzą Rogi. To spotkanie rozegramy 3 maja również w Zręcinie o godz. 15:00. Poprzednie zawody  w Rogach wypadły dla Tęczowców bardzo blado, wynik 4-1 i czerwona kartka dla bramkarza w 90 min. Nadarzyła się okazja do rewanżu, choć wiemy, że Burza to bardzo solidna ekipa. W tej rundzie jeszcze nie przegrali i szybko pną się w górę tabeli.  Burza to też niewygodny przeciwnik dla nas, w każdym z dotychczas rozegranych pojedynków było sporo emocji.  Z pewnością tak będzie i tym razem. Zapraszamy wszystkich 3 maja godz. 15:00

Jako, że majówka w wolnym tłumaczeniu na język polski oznacza suto zastawiony grill i krata żubra, nie widzimy żadnych przeszkód, aby kibice połączyli piłkarskie emocje z pyszną, przypieczoną kiełbaską :)