Aktualności

Świetne wyniki młodzieżowców !

• autor: goLi_04, 2015-05-09 23:42

Tęcza Juniorzy:
Tęcza Zręcin 3-0 OKS Markiewicza Krosno 1-0 Jakub Gydziak 39' 2-0 Jarosław Pełdiak 70' 3-0 Dominik Wityński 76' Tęcza: Przemek Szymbara - Kamil Łukaszewski, Nikodem Wierdak, Daniel Guzik, Daniel Suszek (Bogdan Kozioł 46') - Jarosław Pełdiak, Patryk Akslar (Patryk Gruszka 75'), Kuba Prętnik, Maciej Gładysz (Dominik Wityński 46'), Jakub Zuzak - Jakub Gydziak (Kamil Kurzydło 82'). Po ubiegłotygodniowej wpadce jakim na pewno była strata punktów z Jasiołką cel na to spotkanie był tylko jeden : 3 punkty. ..

Tęcza Trampkarze:
Tęcza Zręcin 9-0 OKS Markiewicza Krosno 1-0 Michał Zuzak 16' 2-0 Kacper Boruta 18' 3-0 Grzegorz Wityński 23' 4-0 Rafał Zuzak 27' 5-0 Michał Bernacki 35' 6-0 Kamil Majchrowicz 41' 7-0 Maciej Kisser 60' 8-0 Mateusz Akslar 61' 9-0 Dawid Jaskółka 70' Tęcza: Patryk Dobrzański - Gabryś Żenczakowski (Łukasz Wiklowski 53'), Maciej Kisser, Michał Bernacki, Grzegorz Wityński (Dawid Jaskółka 36') - Arek Borek (Kamil Majchrowicz 36'), Karol Filip, Mateusz Akslar, Kacper Boruta - Rafał Zuzak (Dawid Słota 36'), Michał Zuzak.

Trampkarze Tęczy nie zwalniają tempa i w sobotnie południe odnieśli kolejne zwycięstwo i to bardzo okazałe...

Juniorzy:
Lepiej zaczęli gospodarze kiedy po zagraniu Łukaszewskiego piłka trafiła do Zuzaka a ten przelobował bramkarza gości ale na nasze nie szczęście piłka wylądowała na słupku a dobitkę wybił obrońca z linii. Później trzy groźne stuprocentowe sytuacje stworzyli gości ale kapitalnie interweniował P.Szymbara. W 39 minucie Gładysz rzucił z głębi pola piłkę za obrońców OKS-u i Gydziak sprytnie lobuje bramkarza wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Po zmianie stron nasi juniorzy osiągnęli znaczną przewagę i swoje okazje mieli Gydziak, Pełdiak, Zuzak, Kozioł ale piłka za każdym razem nie mogła znaleźć drogi do bramki. W 70 minucie piłka za obrońców do Pełdiaka i Jaro mocnym uderzeniem po długim rogu podwyższa wynik. Tęcza poszła za ciosem i 5 minut później D.Wityński plasowanym strzałem przy słupku ustala wynik spotkania. Rehabilitacja jak najbardziej udana a za tydzień wyjazd na ciężki teren do Lubatówki. W pozostałych meczach: LKS Głowienka 3-1 Burza Rogi Jasiołka Świerzowa 3-4 LKS Lubatówka Guzikówka Krosno 0-3 LKS Lubatowa Zorza Łęki Dukielskie 3-0 Beskid Równe .

Trampkarze:
Rywalom z Krosna nasi młodzi zawodnicy zaaplikowali aż 9 bramek nie tracąc ani jednej. Festiwal strzelecki w 16 minucie rozpoczął M.Zuzak po indywidualnej akcji. Dwie minuty później bliźniacza sytuacja tylko tym razem Boruta i 2-0. Na 3-0 podwyższa G.Wityński w zamieszaniu po rzucie rożnym. W 27 minucie swoją bramkę zdobywa obchodzący dzisiaj 12-ste urodziny Rafał Zuzak. Wynik do przerwy ustala nominalny bramkarz, który zagrał dzisiaj w polu - M.Bernacki. W przerwie 3 zmiany. Miejsce Wityńskiego, Borka i R.Zuzaka zajmują Jaskółka, Słota i Majchrowicz. I ten ostatni w jednym z pierwszych kontaktów uderza z woleja i jest 6-0. W 70 minucie z ponad 30 metrów mocno uderza Kisser i piłka ląduje w siatce. Minutę później w polu karnym piłkę ze spokojem przyjmuje M.Akslar i obok słupka nie daje szans bramkarzowi gości. W ostatniej akcji meczu po indywidualnym rajdzie Filipa formalności dopełnia Jaskółka i wynik końcowy to 9-0. W pozostałych meczach: LKS Głowienka 3-1 Burza Rogi Jasiołka Świerzowa 11-0 LKS Lubatówka Zorza Łęki Dukielskie 2-0 Beskid Równe Guzikówka Krosno 1-6 LKS Lubatowa