Czas ugościć Moderówkę.

• autor: Tęczowiec, 2015-05-16 08:20

Tęcza po fatalnej porażce, w Krośnie z OKS-em, wraca na swój teren. W niedzielę do Zręcina zawita ekipa Moderówki. Obie drużyny mają swój cel w lidze i i zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko.

Tęczowcy muszą zapomnieć o tym co stało się tydzień temu w niedzielę. Trzeba odbudować morale i skupić się na twardej walce o 3 punkty. Moderówka przyjeżdża z nożem na gardle i jej celem na pewno jest tylko zwycięstwo. Sytuacja w wyższych ligach układa się tak, że z A klasy może polecieć aż 3 drużyny dlatego nasi najbliżsi rywale mają już ostatni dzwonek. Tęczowcy mają ten komfort, że na szczęście nic nie muszą, ale na pewno nie przejdą obok meczu i będą chcieli zgarnąć komplet. Zawodnicy LKS-u roznieśli tydzień temu Zamczysko Odrzykoń 5-0 i to ich na pewno mocno podbudowało. Warto dodać, że 3 bramki strzelił Bartek Kut, którego przedstawiać nikomu nie trzeba. Bartek od tej rundy wszedł w szeregi LKS-u Moderówki i tydzień temu zdobył swoje pierwsze bramki. Miło będzie przywitać go na boisku, na którym przebiegł masę kilometrów, grając w trampkarzach, juniorach i seniorach z kolegami, którzy w niedziele staną na przeciwnej połowie. Przypomnę też, że od początku rundy wiosennej z Tęczowcami jest były zawodnik Moderówki, Mateusz Stanisz, nasz defensywny pomocnik, pół roku temu bronił barw właśnie Moderówki w wygranym dla nas meczu 5:0, będzie to dla niego z pewnością ważny mecz. Do składu po kontuzji wraca D. Pasterkiewicz oraz J. Pełdiak, są to mocne ogniwa, których wyraźnie brakowało tydzień temu. Niestety kontuzji doznał nasz bramkarz P. Kozubal, który przez dłuższy czas będzie musiał się zregenerować . W jego miejsce wskoczy P. Szymbara, który na 2 kolejki ustąpił miejsca swojemu starszemu koledze. Przemo jest w wysokiej formie, pokazując to na treningach czy w dotychczasowych meczach, więc jakości na bramce nie tracimy :)
Reasumując:
Niedziela 17 maj godzina 15:00 stadion w Zręcinie